The Vampire Diaries 5.série

24. května 2013 v 13:50 | Kristie † |  Jiné..
Zazvonil zvonec a 4. série TVD je konec zase si budu muset počkat do září/října než tu konečně bude 1. díl 5. série.
Mezitím tu mám pár klíčových momentů, která nám osvětlila scénáristka Julie Plec.

1) Silas má dvojníka. A je to Stefan.

Ano, Petrovy ženy nejsou jediné s magií ve své v krvi. Všechny spletité zvraty, které oplývaly legendu o Silasovi, jeho cíle a jeho schopnosti se sešli. Díky skulince, se vrátil Silas zpět k životu a zjistil, že kouzlo nesmrtelnosti samo o sobě má skulinu: dvojníky.Silas a Stefan sdílejí stejnou tvář. Stefan je Silasův dvojník, a teď je navíc uvězněn v trezoru na dně oceánu.Na téhle dějová linii se pracovalo asi rok. "Minulý rok, když skončila 3. série, jsme utvořili malou skupinku scénáristů a zdrželi se 5 týdnů a pokoušeli se přijít s něčím v 4. sérii. A asi někdyv té době jsme přišli s nápadem dvojníků," prozradila Julie Plec.Nastali jisté komplikace, když se zavedla dvojnice. V 2. sezóně a brzy i v 3. sérii, když Nina Dobrev pravidelně hrála jak Katherine tak i Elenu, tak ji to fyzicky naprosto vyčerpávalo. Proto měli určité osoby, které rozhodují o "The Vampire Diaries" obavy, že by si hraní dvou postav mohlo vybrat podobnou daň i na Paulovi Wesleym."Museli jsme přesvědčit mnoho různých lidí, o tom, jak by to mohlo fungovat, a co udělat pro to, aby to fungovalo," říká Julie. "Aby jsme neskončili v podobné situaci jako s Katherine a Elenou, kde jsme vyčerpali Ninu do té míry, že jsme schopni ji dostat z postele, protože jsme ji omylem přepracovali.Kreativně, byli všichni nadšeni ze Silasova dvojníka, bylo jen otázkou času, než se nám podaří to zpevnit, protože jsme v podstatě věděli, co budeme dělat."V současné době sePaulnebojí příliš těžké práce -je nadšený, že bude v seriálu čelit nové výzvě. "Je tak šťastný," směje se Julie. "Hrát vždy přímého kladného hrdinu není pro herce ta nejvíc vzrušující práce a Stefan, ze všech našich hrdinů, je v seriálu nejkladnější. Občas se dostáváme hlouběji k jeho části Rozparovače, alepro Paula jsou tyto chvíle jen drobné příležitosti, kdy může sáhnout hlouběji do svého řemesla. V jiných chvílích se častokrát cítí, jako by jen pečoval o svůj hrdinský účes. Tak je tímhle samozřejmě velmi nadšený a po celou dobu nápad velmi podporoval.Umíral touhou, aby mohl být někdo jiný: blbec, zloduch, padouch, aby si mohl protáhnout svaly."A to se mu v 5. sérii rozhodně poštěstí.

2) Zmrtvýchvstání Jeremyho Gilberta

Fanoušci Vampire Diaries jsou už zvyklý, že jejich oblíbené postavy padají jak mouchy - a občas se později zase objeví, ať už jako upír, či jako duch. Stejně jsme byly příjemně překvapeni, když se zjistilo, že seJeremy natrvalo vrátí zpět k životu a to zejména proto, že jeho sbohem bylo tak srdcervoucí. Neobávají se autoři, že jeho vzkříšení bude mít špatný dopad na jeho krásné, nezapomenutelné rozloučení?
"To je něco, o čem jsme hodně mluvili," říká Julie. "Náš původní záměr byl rozloučit se Jeremym natrvalo. Pak ale vyvstala spousta otázek týkající se téhle dívky, která ztratila svého jediného žijícího příbuzného.V daném okamžiku to byla důležitá součást její cesty. Obecně, tahle věčná tragédie, která je s ní spojená, je opravdu smutná a opravdu skličující. "
I když Jeremy musel zemřít, aby dotlačit Elenu do další fáze jejího života, jako upírku, spisovatelé si rychle uvědomil, že by bylo nemožné, aby ji přivedl z tmavého, zoufale tragického okamžiku jejího života zpátky, pokud neoživí Jeremyho. Bez něj Elena hleděla do dlouhého, černého tunelu deprese - a to by nebylo v 5. sérii moc vzrušující.
"V místnosti jsme se hodně hádali - můžeme úspěšně přivést tuhle postavu zpět tak, aby to nevypadalo uboze a levně? Nakonec si myslím, že způsob, jakým to dopadlo, to bylo pro tuhle postavu, která si mnohým prošla, jako nadpřirozený dárek na konec sezóny," vysvětluje.
Nyní má Elena v 5. sérii šanci na štěstí. "S Jeremym zpět, se vrátí do starých kolejí, a může pokračovat ve svém životě jako Elena, kterou známe," říká Julie. Je opatrná, protože ví, že někteří diváci nemusí být spokojeni se skulinkou, kterou se Jeremy vrátil do země živých. "Kriticky, se můžete podívat na něco, a říct si, 'No, to je krok zpět, není to fér,' ale citově si myslím, že je to pozitivní. Možná nás za to ukamenují. Uvidíme. Doufám, že lidé budou rádi, že si dává Elena svůj život znovu dohromady, a přijmou to."

3) Bonnie bude mít do příběhu stále co říct

Jeremy nedostal zpáteční lístek zdarma do země živých snadno. Bonnie se obětovala, aby ho přivedla zpátky k Eleně, a teď je v pasti za závojem - neviditelné pro každého, kromě Jeremyho.
Určitě je to tragická ztráta, ale nebojte se, fanoušci Bonnie. Kat Graham bude i nadále velkou částí seriálu. "Tohle o Bonnie řeknu: osobně jsem neviděla 'Being Human', ale vím, že mají duchařskou postavu, která v tom seriálu funguje docela úspěšně," říká Julie. "Není to naposled, co jsme viděli Bonnie. Kdyby nic jiného, ​​bude uprostřed příběhu pro nadcházející sérii, jen s několika novými komplikacemi."

4) Delena. Jupííí!

Tím, že Jeremymu vrátila život, ho Bonnie v podstatě vrátila i Eleně. Nezatížené stvořitelským poutem, jejím smutkem, nebo dírou, kde bývala její lidskost, se Elena konečně dostal k rozhodnutí ohledně jejího milostného života s čistou hlavou - a vybrala si být s Damonem. "Ve smrti jsi to byl ty, kdo mě přiměl cítit se nejvíc naživu," řekla mu Elena. Ve správnou chvíli polibek! Nyní, se svým upířím přítelem po boku, by si mohla vychutnat vysokou školu.
Poslední roky byly pro Damona tvrdé, co se jeho milostného života týče - Julie nám ale říká, že je načase, aby měl v životě konečně nějakou pořádnou radost. "Ano. Přesně tak," říká. "Budeme mít možnost vidět, jak se Damon snaží být dobrým přítelem, a i když to nebude snadné, bude se snažit jako o život, aby to fungovalo, a opravdu budou mít skutečnou příležitost ke štěstí. "

5) A co Katherine?

Tuto sérii jsme viděli mnohem více zranitelnou stránku slečny Kateriny Petrovové. Strávila většinu roku na útěku. Když se konečně otevřela a zamilovala do Elijaha, odmítl ji ve prospěch nového začátku se svou rodinou. A pak, ve chvíli slabosti, nechala Elenu získat převahu ve středoškolských chodbách. Elena vlivem svých lidských emocí, Katherine strčila lék do krku. Toho, čeho se Katherine bojí nejvíce, je smrtnost. Elena jí ji dala.
Jen nečekejte, že se teď Katherine změní v Elenu, když nemusí pít krev, aby zůstala naživu. "I jako člověk, je stále velmi, velmi špatnou osobou," směje se Julie. "Kdyby nic jiného, ​​cítí se hloupě, že si sama zapříčinila zranitelnost, a svou frustraci si vybíjí na Eleně. Když po ní Elena půjde, je Katherine vždy připravena to štěně pořádně nakopnout."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?:))

Click^^

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 24. května 2013 v 16:27 | Reagovat

tiež pozeráš upírske?? :O paráda! ..moc sa terším na tie dalšie časti a dalšiu sériu. :) fuu a dik za tie klucve monety.. mne sa moc tie onfo hladat neche tak aspoň talto si nejké prečítam inak nechám s prekvapiť! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama