Charakteristika všech znamení zvěrokruhu:-)

18. června 2013 v 20:09 | Kristie † |  Horoskopy
Vodnář
Vodnář


Milujete vše originální, fascinující nebo nezvyklé a nikdy dlouho nevydržíte na jednom místě. Jste tolerantní, otevřená a k životu potřebujete pořádnou dávku osobní svobody. Máte kolem sebe spousty přátel, ovšem své nejintimnější myšlenky si necháváte jen pro sebe. I když tedy působíte dojmem, že jste neustále obklopena lidmi, uvnitř jste spíš samotářka. Máte pevné morální zásady, které vyžadujete od sebe i od ostatních. Detaily vás nezajímají. Chcete zlepšit lidstvo a zastavit globální oteplování. Bohužel k tomu vám chybí především dostatek trpělivosti.


Ryby
Ryby


Máte v sobě nejvíc ženskosti ze všech znamení. Z mužů se při setkání s vámi stávají bezmocná jehňátka a málokdo vám dokáže odolat. Jste velice citlivá a vnímavá. Díky svému šestému smyslu dokážete během okamžiku vycítit atmosféru v místnosti nebo odhadnout mezilidské vztahy. Chápete všechny lidi kolem, jen sebe ne, a občas působíte dojmem, že ve vás bydlí několik rozdílných osobností najednou. Jste velice přizpůsobivá a nesobecká. Vaší slabinou je přílišná důvěřivost. Rozhodně byste se měla vyhýbat drogám a alkoholu, jelikož máte kvůli své přecitlivělosti ze všech znamení největší sklony k rychlé závislosti.
Více ↓

Beran
Beran


Vystupujete vždy sama za sebe. Sama si otevíráte dveře, sama si svlékáte kabát a sama si chytnete taxík. Nepotřebujete nikoho, kdo by vám musel pomáhat, protože jste přesvědčena o své jedinečnosti a průbojnosti. Vaším hlavním životním cílem je dostat se do popředí. Pokud chcete něčeho dosáhnout, dokážete k tomu využít všechny dostupné ženské zbraně včetně slz a zoufalého pohledu, který by obměkčil i Terminátora. Když ale zjistíte, že tudy cesta nevede, bez problémů přeřadíte a převezmete mužskou práci. Většinu věcí prosazujete vůlí, zatímco rozum a cit často podceňujete. Nikdy nebudete rozumět tomu, co jsou 'rozumné meze'.
Býk
Býk


Jste otevřená a poctivá s morální a citovou odvahou, kterou by vám mohla závidět armáda Alexandra Velikého. Máte mindrák z toho, že měříte 150 cm? To rozhodně nemusíte. Každý velice brzy pochopí, že jste 'velká' žena. Navíc postrádáte nepříjemné ženské vlastnosti, jako jsou náladovost, přecitlivělost nebo ukňouranost. Vždy stojíte nohama na zemi a dokážete se ovládat za každé situace. Myslíte přímo a pragmaticky, a na žádné kličky nebo finty nikdy nenaletíte. Máte ráda hezké kvalitní věci a milujete přírodu. Málokdo dokáže ocenit vůni čerstvě posečené trávy jako vy. Jste velice vnímavá na vůně (vaše koupelna připomíná budoár královny Kleopatry), barvy a zvuky. Užíváte si života plnými doušky.
Blíženci
Blíženci


Jste bystrá, náladová, cynická i roztomilá. Záleží na tom, které z vašich ,já' má zrovna službu. Vaše mysl je neustále na cestách, a tudíž nemáte čas zabývat se takovými maličkostmi, jako jsou pořádek nebo zodpovědnost. Zajímá vás prakticky všechno, co se kolem vás děje, všechno chcete zkusit, ochutnat a vyzkoušet. Sama dokážete dělat víc věcí najednou, ale málokdy je dotáhnete do konce. Velice špatně snášíte samotu a nejlépe se cítíte ve společnosti. V ní patříte mezi skvělé vypravěče a nevadí, že si většinu příběhů tak trochu přibarvujete - s tím už přeci vaši přátelé tak trochu počítají.
Rak
Rak


Když svítí slunce, dokážete být samý smích a něha, když se zatáhne, padne na vás lehká melancholie, a když se rozprší, zavřete se do své ulity a topíte se v depresích. Vaše nálada je ale ve skutečnosti ještě proměnlivější než počasí. Dusíte v sobě tisíce zábran a máte svá tajemství, která se nikdy nedozví ani váš partner, ani nejlepší kamarádka. Pod svým krunýřem skrýváte jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost.
Lev
Lev
Charakteristika:

Jako dítě Slunce jste se narodila, abyste vládla a diktovala. A děláte to s takovou přirozeností, že to nikoho nemůže ani nijak pobuřovat. Jste velice temperamentní, hrdá, důstojná a potřebujete být za každých okolností středem pozornosti. Milujete luxus, peníze a nikdy byste se nesmířila s rolí ušmudlané chudinky, která čeká, až na ni přijde řada. Často překvapíte své okolí velkorysostí a vaši přátelé vědí, že se s vámi na večírku nebudou nikdy nudit a cucat laciné víno. Nesnášíte nespravedlnost a když je třeba, bráníte ty, kterým je ubližováno.
Panna
Panna


Na první pohled působíte jako zakřiknutá stydlivka. Je pravda, že s největší pravděpodobností se nikdy nedostanete do vězení za řízení v opilosti a stejně tak se nikdy nenecháte strhnout natolik, abyste svému oponentovi chrstla sklenici vína do obličeje. Ve skutečnosti však máte páteř z ocele. Znáte všechny ženské lsti a zbraně, jak dosáhnout svého, a pokud ve vašem životě nastane situace, kdy musíte bojovat sama za sebe, budete silnější a neústupnější než Johanka z Arku.
Váhy
Váhy


Na první pohled jste ztělesněním harmonie, pár centimetrů pod povrchem ovšem bublá pořádná dávka neklidu. Dobromyslnost a příjemnou povahu může během okamžiku vystřídat urážlivost a tvrdohlavost. Záleží na tom, jak se s vámi zachází: potřebujete být opečovávaná jako vzácná váza. Jakmile někdo naruší vaši křehkou vnitřní rovnováhu, ztrácíte sebejistotu, odvahu a uzavíráte se do sebe. Typická vlastnost, která vám často komplikuje život, je nerozhodnost. Naštěstí vás ale hvězdy obdařily bystrým intelektem a pronikavou inteligencí, takže vše nakonec rozlousknete i bez cizí pomoci.
Štír
Štír


Jste přitažlivá, hrdá a naprosto sebevědomá. Osobní kouzlo byste mohla rozdávat. Na první pohled působíte klidně a vyrovnaně, ovšem neexistuje horší peklo pod sluncem, než když nad sebou ztratíte kontrolu. Pak dokážete být zpupná, despotická, sarkastická a studená jako led. Nemáte příliš mnoho přátel, jste spíš samotářka a než někoho necháte nahlédnout do svého nitra, trvá to velice dlouho. Ti, kdo vás znají, vědí, že jste chodící rentgen. Stačí vám chvilka, abyste si dokázala v každém počíst jako v otevřené knize. Vaši upřímnost a přímočarost snesou jen ti nejsilnější.
Střelec
Střelec


Vaší základní vlastností je vnitřní neklid, který vás nutí k neustálé aktivitě. Ostatním často připomínáte dítě, které se raduje z každé maličkosti. Baví vás stále něco objevovat, jste hravá, odvážná a milujete nezávislost a svobodu. Pokud vám něco leží na srdci, tak to prostě řeknete. Nedokážete lhát ani nic předstírat. Nikdo jiný neumí s takovou přirozeností a lehkostí vypálit netaktní poznámku typu: "Škoda, že ti ten krásný nový rolák tak zkracuje krk." Díky svému vrozenému optimismu však máte kolem sebe vždycky spoustu přátel.
Kozoroh
Kozoroh


Pokud si o sobě někdo může dovolit říct, že je skutečná dáma, pak jste to vy. Hvězdy vám nadělily neobyčejný šarm a dobré způsoby. Nevíte, co je to politý ubrus, rozbitá sklenička nebo trapné mlčení při společenské večeři. Na první pohled působíte vážně, nepřístupně a možná trochu konzervativně. Výstřelky a bezstarostné chování opravdu nepatří k vašim silným stránkám. Máte silně vyvinutý smysl pro povinnost a ke všemu, co v životě děláte, přistupujete s maximální vážností a pečlivostí. Vaši přátelé vědí, že je na vás vždycky spolehnutí. Vaše klíčová životní slova jsou: zabezpečení, autorita, respekt a postavení.
Já jsem štír:-) co ty?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysteria Mysteria | E-mail | Web | 18. června 2013 v 20:20 | Reagovat

Hej to na mě totálně sedne! :O

2 Kristie † adminka Kristie † adminka | Web | 18. června 2013 v 20:33 | Reagovat

[1]: Na mě taky :-D jsem na horoskopy cáklá, protože mi věci podle nich vychází

3 Mysteria Mysteria | E-mail | Web | 18. června 2013 v 20:45 | Reagovat

[2]: to jsme dvě :D

4 chemical_angel chemical_angel | Web | 21. června 2013 v 19:03 | Reagovat

kozorožec :)) aj cewlkom sedíí..celkom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama